Skandynawska aranżacja tarasu, która przedłuża lato!

Skandynawska aranżacja tarasu, która przedłuża lato!
Lato powoli się kończy, dlatego warto znać sposób na przedłużenie tej pięknej pory roku na naszym tarasie. Wystarczy kilka odpowiednich gadżetów, aby wakacyjny klimat utrzymał się na dłużej!. Aranżacja tarasu w stylu skandynawskim jest bardzo łatwa do wykonania. Efekt robi wrażenie! Spędzanie czasu na takim tarasie to czysta przyjemność.

Aranżacja tarasu w stylu skandynawskim

Białe mebelki ogrodowe to baza do urządzenia tarasu w skandynawskim stylu. Jednak nie trzymajmy się sztywno reguł! Pamiętajcie, że mój blog i jego aranżacje są inspirowane stylem skandynawskim, a nie kopiowane od A do Z z katalogów IKEA. Wspaniałym dodatkiem tarasu będzie wiszący fotel, tak zwany „kokon”, który rewelacyjnie spełnia rolę mebla wypoczynkowego i świetnie przywołuje atmosferę beztroskiego lata. Od kiedy mam ten fotel, czytanie książek, picie kawy czy rozmyślanie nad życiem stają dwa razy bardziej przyjemne.

fotel na taras

Skandynawskie dodatki na taras

Bardzo dużą rolę odgrywają różne dodatki, dzięki którym zachowamy letni klimat na tarasie. Prowansalski wazon, białe kwiaty i marynarskie poduszki rewelacyjnie oddziałują na przywołanie atmosfery wakacji. Dla posiadaczy tarasu fajnym rozwiązaniem jest sztuczna trawa, dzięki której jeszcze bardziej zbliżamy się do natury. Taka trawa jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości i nie sprawia większych problemów. Koszt wyłożenia tarasu sztuczną nie jest wysoki, a efekt naprawdę wspaniały.

aranżacja tarasu w stylu skandynawskim

Przedłużenie lata za pomocą odpowiedniej aranżacji tarasu nie jest trudne, wystarczy kilka dobrych pomysłów, aby wakacyjny klimat zagościł u nas na dłużej. Dlaczego warto jak najdłużej cieszyć się letnią atmosferą? Ponieważ daje nam ona poczucie błogiego stanu beztroski, pozwala zapomnieć o problemach i poddać się naszym wizjom marzeń. Na takim tarasie nawet duże problemy rozwiązują się szybciej, a my o wiele łatwiej możemy zachować pozytywne myślenie w każdej sytuacji.

fotel kokon

wiszący fotel na skandynawskim tarasie

P.S – w przypadku tej aranżacji tarasu w stylu skandynawskim jest to taras nie mój, ale mojej siostry, który urządziłam częściowo moimi dodatkami, aby zrealizować ten materiał o tarasie 🙂

8 Komentarze

 • Kasia Dudziak
  4 października 2017 12:44

  O ten wiszący fotel ekstra. Przydałby mi się ale nie mam ogrodu ani tarasu. Bajka ❤ Musi być naprawdę wygodny. Zazdraszczam 😊 okropnie zazdraszczam.

 • Teraso. Deski kompozytowe
  31 sierpnia 2018 08:18

  Białe mebelki to drewno?
  Rewelacja cały balkon:)

  • skandynawskiemieszkanie
   12 października 2018 22:30

   tak, drewno 🙂

 • Michał
  8 października 2018 12:28

  Bardzo ładny efekt, szkoda, że w naszym klimacie taras jest atrakcyjny tylko kilka miesięcy w roku 😉

 • Alicja Kowalczyk
  9 października 2018 14:32

  Bardzo fajne propozycje, na pewno podkradnę kilka pomysłów 😀

 • Beata
  2 grudnia 2018 01:47

  Świetnie! Całosc ze sobą wygląda rewelacyjnie – wszystko na swoim miejscu 🙂

 • 4wall
  5 lutego 2019 17:18

  Super! Bardzo fajnie zaaranżowany taras 🙂

 • Anna
  14 maja 2019 11:07

  Piękny kącik do wypoczynku 🙂 gdzie kupiony fotel, Bujak?

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

góra