Kosz druciany obowiązkowym elementem w skandynawskim wnętrzu

Kosz druciany obowiązkowym elementem w skandynawskim wnętrzu

Przeglądając skandynawskie wnętrza zawsze na niego trafimy. Można spotkać go w salonie, w łazience czy w pokoju dziecięcym. Służyć może zarówno jako miejsce do wrzucania poduszek czy zabawek, jak i kominkowego drewna. Jego możliwości są nieograniczone. Druciane kosze mocno wpisały się w skandynawski mieszkaniowy krajobraz.

Skandynawski kosz druciany

Mój kosz pochodzi ze sklepu la-maison.pl i tam można kupić go w naprawdę dobrej cenie (69zł), gdzie w wielu innych sklepach cena za taki kosz druciany przekracza 100 zł. Dużym plusem tego kosza jest to, że został on wyposażony w rączki, dzięki czemu łatwo jest go przenosić z miejsca na miejsce. O ile byłby pusty nie sprawiłoby to żadnego problemu, kiedy jednak już znajdują się w nim rzeczy, korzystanie z rączek bardzo ułatwia sprawę.

W skandynawskich wnętrzach druciane kosze wykorzystuje się na wiele sposobów. Widziałam ich wykorzystanie jako doniczkę, pojemnik na ręczniki, pojemnik na kominkowe drewno czy jako element samego wystroju wnętrza. Metalowe konstrukcje to jeden z bardziej charakterystycznych elementów wnętrz skandynawskich. W moim przypadku to chyba jeden z tych ulubionych elementów.

skandynawskie meble

grafika skandynawska

skandynawski kosz druciak

kosz druciany skandynawski

druciany kosz – La-Maison.pl

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

góra