Skandynawska biała konsola na drewnianych nogach

Skandynawska biała konsola na drewnianych nogach

Praktycznie w każdym wnętrzu o charakterze skandynawskim zawsze można spotkać ten mebel – konsola na drewnianych nogach. Często jest to również konsola w postaci biurka na sztalugach. Dlatego też naturalnym było dla mnie poszukanie takiego mebelka do mojego mieszkania. Moim zdaniem znalazłam model idealny skandynawskiej białej konsoli na drewnianych nogach.

Skandynawska biała konsola

Ta skandynawska biała konsola jest meblem wielofunkcyjnym, ponieważ może służyć zarówno jako toaletka, jak i biurko do pracy. Ja wykorzystuje ten mebel na te dwa sposoby. Co ważne, jest to na tyle zgrabna bryła, że nie mam problemu, aby móc przestawić ją z jedno miejsca na drugie (sugerując się na przykład dostępnością dziennego światła).

Połączenie białego blatu z drewnianymi nogami to najbardziej znane, wręcz klasyczne skandynawskie połączenie. Tego typu meble zachwycają swoją prostotą i lekkością. Nie dziwne, że styl skandynawski posiada tak wielu zwolenników. Dzięki niemu można stworzyć aranżacje wnętrzarskie niezwykle lekkie, jasne, proste, nieskomplikowane i przede wszystkim bardzo przyjazne dla człowieka.

komoda-szuflady

konsola-biała

biała-toaletka

sukienka-ładna

konsola-biała-z-szufladami

biała-konsola-drewniane-nogi

konsola-biała-toaletka

toaletka-biała

4 Komentarze

 • Kasia
  19 marca 2017 17:07

  Mozna wiedziec gdzie zostala zakupiona?

 • Kasia
  21 kwietnia 2017 12:19

  Twój wystrój mieszkania jest cudowny ! Sama obecnie jestem w trakcie „odświeżania” swojego salonu i na pewno skorzystam z Twoich inspiracji 🙂 Pozdrawiam

 • Kasia Dudziak
  4 października 2017 12:52

  Bardzo elegancka i w ładnym klasycznym kolorze.

Zostaw komentarz

góra