Skandynawski salon w ciepłych odcieniach beżu

Skandynawski salon w ciepłych odcieniach beżu

Skandynawski styl oczarował mnie w 100%. Z racji tej, że zmieniam aranżację mojego mieszkania na styl północny, będę po kawałku odkrywać moje „postępy” w zmianie wystroju wnętrz w moim „M”. Salon w stylu skandynawskim – „50 % loaded”! Mam nadzieję, że przedstawione pomysły będą dla Was inspirujące.

Salon w stylu skandynawskim

Nie mogę pokazać Wam jeszcze całego salonu, ponieważ cały czas pracuje nad jego aranżacją. Mogę jednak zdradzić już kilka kadrów i pokazać Wam przepiękne rzeczy, dzięki którym można uzyskać skandynawski klimat w swoich pomieszczeniach.

Ściany w moim salonie są w kolorze kawy latte, ale cały czas myślę nad tym, aby przemalować je na biało. Co o tym sądzicie? Z drugiej strony podoba mi się to, że taki odcień ścian wspaniale ociepla pomieszczenie.

Chciałabym przybliżyć Wam naprawdę ciekawe dodatki i meble w skandynawskim stylu, które znalazły już miejsce w moim mieszkaniu. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo wszystkie te elementy zaczynają tworzyć wspaniałą skandynawską całość (wśród nich m.in kosz druciak, skandynawski taboret na drewnianych nogach czy deska do serwowania z drewna).

fotel biały skandynawski

skandynawski styl salon mieszkanie

kosz druciak czarny

skandynawskie meble

półka drabinka – NETTO

stolik z metalowym koszem – Pepco

kosz druciak – la-maison.pl

stolik diament – iloft.pl

pufa – Pepco

lampa sztalugowa – lightwood.pl

3 Komentarze

 • Wiktor Jagielski
  23 maja 2017 10:36

  Skandynawski nie może być ciepły – to swoiste zaprzeczenie, bo styl ten opiera się właśnie na chłodnych barwach, ewentualnie bieli, która jest kolorem neutralnym, ale rozumiem, że styl skandynawski był tutaj fundamentem, na którym budowałaś coś własnego 🙂

 • Magdalena56
  9 czerwca 2017 10:12

  Przemawia do mnie podobny styl, ten jasny odcień jest pogodny, widny i budzi pozytywne skojarzenia, buduje przyjemną atmosferę w mieszkaniu, myślę że sama będę musiała się na coś podobnego zdecydować przy zbliżającym się remoncie salonu 🙂

 • Kasia Dudziak
  4 października 2017 12:50

  Super dodatki, fajne panele podłogowe. Lubię taki styl.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

góra