Skandynawski stolik ze szczotkowanym blatem w moim salonie

Skandynawski stolik ze szczotkowanym blatem w moim salonie

Salon w skandynawskim stylu nie może obejść się bez porządnego stolika w stylu skandynawskim. Z racji tej, że w salonie spędzamy z reguły najwięcej czasu, stolik ten powinien być w miarę duży i długi, aby z powodzeniem pomieścił szklanki, talerze, laptopa, gazety, książki oraz innego gadżety. Jak to w salonie – naszym centrum dowodzenia w domach i mieszkaniach.

Skandynawski stolik drewniany

Porządny i wizualnie idealny stolik udało mi się znaleźć w sklepie meblarnia.com.pl. Ten sklep to kopalnia bajecznych mebli inspirowanym skandynawskim stylem. Naprawdę rzadko kiedy w jednym sklepie można znaleźć tak wiele pięknych mebli inspirowanych północnym stylem.

Zależało mi na skandynawskim stoliku z grubym, porządnym, drewnianym blatem. Chciałam, aby ława była stabilna, taka, która będzie służyła na długo, i nie straszne będą jej różne trudy użytkowania. Wybrany przeze mnie mebel spełnia wszystkie moje wymagania. Mari to piękny drewniany stolik w stylu skandynawskim, który pomimo swoich sporych rozmiarów wyróżnia się lekkością wizualną.

Wracając do blatu, dzięki temu, że jest on szczotkowany, sprawia wrażenie surowego, a przez to naturalnego drewna. Ostatnio zwracam wielką uwagę na wszystko co naturalne, dlatego też takie aspekty przy wyborze mebli również są dla mnie bardzo istotne.

Ciekawy efekt w przypadku tego stolika zapewnia konstrukcja nóg i ramy przypominających stelaż skrzyni z pustymi, pozbawionymi wypełnienia ściankami. Ciekawy efekt tworzy też układ belek, sprawiający wrażenie dwóch mebli zestawionych ze sobą w jedną całość. Moją największą uwagę przyciąga naturalny, szczotkowany blat tego stolika. Idealny kolor, idealna struktura drewna, dokładnie taki, jakiego szukałam.

Stolik swoim surowym charakterem podkreśla nie tylko prosty skandynawski styl, ale też może być dodatkiem do aranżacji rustykalnych i retro w wielu różnych odmianach. Specyficzne proporcje mebla sprzyjają również ustawianiu stolika przy ścianie jako dekoracyjnej konsoli lub praktycznego mebla pod lustro. Ja osobiście wybieram klasyczną funkcję stolika jako wspaniały stół do salonu. Do takiego stołu aż chce się zapraszać gości!

stół-skandynawski-na-białych-nogach-1024x668

stolik-blat-szczotkowany

dekoracja-napis-home-1024x642

sofa-szara-z-funckją-spania-1024x642

 

stolik w stylu skandynawskim – meblarnia.com.pl

8 Komentarze

 • Monika Rostowska
  23 września 2017 19:52

  Witajie. Ostatnio odkryłam świetny sklep jokodeco. Rewelacyjne meble w stylu skandynawskim. Polecam wszystikim JOKODECOR. Monika

 • Angelika
  30 września 2017 15:05

  Piękny stolik! Idealnie wpasował się w wnętrze salonu 🙂

 • Kasia Dudziak
  4 października 2017 12:46

  Jest absolutnie fantastyczny. Kocham drewno.

 • Eryk Łagocki
  26 października 2017 18:01

  Drewno w mieszkaniu to to, co lubię. Zresztą im więcej – tym lepiej 🙂

 • Małgorzata
  12 listopada 2017 18:51

  Stolik przepiękny!!! Jaki jest dokładnie kolor blatu? Bo jest idealny!😊

  • skandynawskiemieszkanie
   17 listopada 2017 12:31

   Kolor jak widać na zdjęciu 🙂
   Najlepiej wejść na stronę sklepu, tam będzie jeszcze więcej zdjęć 🙂

 • Gosia
  10 grudnia 2017 17:33

  Stolik jest piękny!
  Ale podłoga też niczego sobie.
  To panele, czy deski?

 • Dominik
  29 grudnia 2017 23:23

  Prawdziwe drewno ma w sobie coś niesamowitego. Teraz w świecie wszechobecnej płyty i sklejki bardziej doceniam drewniane meble. Świetny stolik. Szukam podobnego ale w tylu industrialnym z czarną metalową podstawą/nogami

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

góra