Skandynawskie plakaty – zobacz jak można nimi odmienić wnętrze!

Skandynawskie plakaty – zobacz jak można nimi odmienić wnętrze!

Kto powiedział, że metamorfoza wnętrza musi być kosztowna? Dzięki skandynawskim plakatom można zupełnie odmienić salon, kuchnię, sypialnię czy każde inne pomieszczenie. Największym źródłem pięknych skandynawskich plakatów jest sklep Desenio.pl. Pokażę Wam zdjęcia z mojego mieszkania oraz wspaniałe skandynawskie inspiracje.

Skandynawskie plakaty aranżacje

Dekorując swoje mieszkanie czy dom skandynawskimi plakatami, najlepiej zaprojektować całą galerię obrazów. Największym sklepem ze skandynawskimi plakatami jest Desenio.pl. W tym miejscu znajdziecie niezliczoną ilość zarówno samych plakatów, jak i pomysłów na ich komponowanie. Plakaty są bardzo wysokiej jakości, a włożone w ramki wyglądają jak ekskluzywne obrazy. Miałam okazję to sprawdzić, gdyż tymi właśnie plakatami od Desenio udekorowałam część mojego mieszkania. Oczywiście podzielę się z Wami moimi zdjęciami oraz inspiracjami z Desenio.

Zdradzę Wam jeszcze ciekawy trik na szybkie zmiany aranżacji tymi plakatami. Do ich przymocowania używam nie gwoździ, ale specjalnych rzepów. Dzięki nim mogę wieszać obrazy bez uszkadzania ściany to raz, a dwa – mogę często zmieniać aranżacje, przewieszać dane obrazy i żonglować nimi do woli. To daje mi nieograniczone możliwości zmiany swoich wnętrz. Warto więc mieć całą galerię plakatów, aby móc zmienić ich miejsce w pomieszczeniach. Tym sposobem co chwila w naszych salonach, pokojach czy sypialniach będzie działo się coś nowego.

skandynawskie plakaty w salonie

 

Plakaty skandynawskie w moim mieszkaniu

Jakie motywy podobają mi się najbardziej? Zdecydowane te typowo skandynawskie czyli monstery czy jelonki, oraz wszelkie obrazy geometryczne. Lubię też pudrowy róż i biel, które to idealnie pasują do mojej białej skandynawskiej toaletki czy do skandynawskiej białej konsoli.

Biała, skandynawska toaletka to zdecydowanie mój ulubiony kącik w mieszkaniu. Możliwość upiększenia go tego typu plakatami sprawia, że jest tam jeszcze piękniej i bardziej stylowo. Tak naprawdę nie ważne, jaki kolor ramki wybieram do danego plakatu, i tak w każdej wygląda on naprawdę wspaniale.

Dla mnie to niesamowite, jak kompozycja ciekawych plakatów może odmienić dane pomieszczenie. Zresztą najlepiej widać to na aranżacjach wnętrzarskich od Desenio, które zobaczycie poniżej. Kilka dodatków i możemy osiągnąć naprawdę piękne efekty.

skandynawskie plakaty

plakat skandynawski do mieszkania

skandynawskie plakaty

skandynawskie plakaty do salonu

skandynawski plakat w salonie

skandynawski plakat

Skandynawskie plakaty – jak je aranżować?

Oglądając różne inspiracje wnętrzarskie bardzo łatwo zauważyć, że plakaty tworzą z danym miejscem jedną całość. Dopasowane są kolorystycznie, kompatybilne z kolorem ścian oraz innymi kolorami obecnymi w danym pomieszczeniu. Ważny jest też rodzaj pomieszczenia. W salonie możemy bardziej poszaleć, ale już w sypialni warto postawić na wyciszające kolory i wzory.

Podoba mi się styl, kiedy to zestaw plakatów opowiada jakąś historię. Nie sztuka powiesić obrazy przypadkowo, sztuką jest je tak dopasować, aby tworzyły integralną całość. Nie ukrywam, że samemu trudno jest dobrać plakaty, pośród tysiąca różnych ich rodzajów. Dlatego też z pomocą przychodzą inspiracje wnętrzarskie od Desenio.pl.

obrazy skandynawskie

skandynawskie plakaty z Desenio.pl

Aranżacje ze skandynawskimi plakatami

Dobra aranżacja to klucz do sukcesu, dlatego przed wyborem konkretnych plakatów warto zainspirować się propozycjami z Desenio.pl. Na stronie można znaleźć ogromną ilość pomysłów na kompozycje plakatów. To zdecydowanie przyspieszy wybór konkretnych obrazów ze sklepu. Zobaczcie moje ulubione propozycje od Desenio.

skandynawski plakat

skandynawski plakat

skandynawski plakat

skandynawski plakat

skandynawski plakat

skandynawski plakat

skandynawski plakat

skandynawski plakat

Skandynawskie plakaty aranżacje z Desenio.pl

1 Komentarz

  • Aleksandra
    5 grudnia 2019 23:48

    Najlepsze jest to, że po zmianie układu plakatów wchodzi się jakby do innego pomieszczenia, drobna rzecz, a zmienia czasami pomieszczenie nie do poznania.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

góra