Wiszący fotel z technorattanu ulubionym miejscem na relaks

Wiszący fotel z technorattanu ulubionym miejscem na relaks

Nowy mebel w mieszkaniu stał się tym samym jednym z moich ulubionych. O bujanym fotelu marzyłam od dawna. Nowoczesną formą fotelu bujanego jest wiszący fotel z technorattanu. Można korzystać z niego zarówno w mieszkaniu, jak i w ogrodzie, na tarasie, na balkonie. Nie groźny mu ani deszcz, ani nawet śnieg czy grad.

Wiszący fotel z technorattanu

Tworzywo takiej jak technorattan wprawdzie nie zbyt wiele wspólnego ze Skandynawią, niemniej jednak rattanowe mebelki są często spotykane w skandynawskim domach. Czym różni się rattan od technorattanu? Rattan to roślina z rodziny palm, używana do wyrobu mat i plecionych mebli. Z kolei technorattan jest tworzywem sztucznym. tTo syntetyczna żywica, która tworzona jest przez włókna polietylenowe. Nanosi się na nie specjalne utrwalacze promieni UV. Cechuje go ogromna trwałość! W odróżnieniu od rattanu można go nawet zimą przechowywać na zewnątrz.

wiszący fotel ogrodowy

fotel wiszący do pokoju

Zalety wiszącego fotela z technorattanu

Wyjątkowy Relaks. Żaden inny fotel nie dostarcza tak miłych wrażeń. Spędzanie w czasu w takim bujanym fotelu jest wręcz uzależniająco przyjemne! Kawa smakuje dwa razy lepiej, książki i gazety czyta się z o wiele większym zaangażowaniem, a najzwyklejszy odpoczynek zamienia się relaks porównywalny do rejsu statkiem! 🙂 Czego chcieć więcej?

Wygoda w przenoszeniu. Wiszący fotel z technorattanu obecnie stoi w jednym z moich pokoi, ale miał też już swoje pięć minut na balkonie i tam również sprawdza się doskonale! Bardzo łatwo jest przemieścić taki wiszący fotel w wybrane miejsce i nie sprawia to żadnego problemu.

Brak zmartwień o zniszczenia. Tworzywo, z jakiego wykonany jest ten wiszący fotel jest tak wytrzymałe, że nawet gdy spadnie wielka ulewa ze śniegiem – nic mu się nie stanie! Czyszczenie technorattanu jest banalnie proste.

Wspaniały design! Nie ukrywam, że wygląd mebli ma dla mnie ogromne znaczenie. Wiszący fotel z technorattanu prezentuje się naprawdę rewelacyjnie! Co ciekawe, mogę zmieniać jego wygląd, wymieniając poduszki na różne inne wzory i kolory.

wiszący fotel do salonu  fotel wiszący z raratnu w ratanowym fotelu ratanowy fotel wiszący fotel z techrattanu kokon fotel wiszący

wiszący fotel z technorattanu – Bello GIardino

2 Komentarze

 • Angelika
  28 grudnia 2017 12:30

  Marzy mi się taki fotel! chyba w nadchodzącym roku w końcu muszę sobie taki sprawić<3

  • Iwona
   14 stycznia 2019 22:30

   I udało się

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

góra